Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Pasek - Oferty sprzedaży domów

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

650 000 zł95,46 m² 6 809,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Pasek pod Wołominem, w spokojnej i zielonej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją. Stacja pkp Dobczyn znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł214,98 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko U nas Pasek, polowa bliźniaka, 5 pokoi + strych, garaż. 0%prowizji dla Kupującego Prezentujemy na sprzedaż dużą połowę bliźniaka w zielonej okolicy, blisko stacji pkp - tylko 400m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

850 000 zł122,87 m² 6 917,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 5 pokoi | garaż | Pasek, gm. Klembów | dostępne 10 domów | bez pcc Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł99,62 m² 5 520,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom bliźniak Pasek, ul. Wolności działka 250 m Stacja pkp Dobczyn znajduje się w odległości ok. 600 m, co zapewnia szybki dojazd do Warszawy. Obecnie jest w trakcie budowy ( termin.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł135 m² 9 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, starannie wykończonego domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest w miejscowości Pasek- k. Dobczyna. Dom jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Pasek,mazowieckie

650 000 zł130 m² 5 003,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 5 pokoi | garaż | Pasek, gm. Klembów | 2 dostępne lokale | bez pcc Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Patriotów

Pasek,mazowieckie

950 000 zł163 m² 5 827,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:768 m²

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 163,03 m, położony w miejscowości Pasek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczęśliwa

Pasek,mazowieckie

519 000 zł100 m² 5 173,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100,31 m2, z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pasek

Pasek,mazowieckie

440 000 zł220 m² 1 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom, wybudowany na nowo powstającym, kameralnym osiedlu "turkusowy raj", w miejscowości Pasek (gm. Klembów, powiat Wołomiński). Dom ma powierzchnię użytkową 115,31m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pasek

Pasek,mazowieckie

310 000 zł110 m² 2 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Dom całoroczny W pasku W dobrej cenie. Budynek z 2001 roku, murowany. 110 M powierzchni całkowitej z tego 93 użytkowej z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pasek

Pasek,mazowieckie

440 000 zł138 m² 3 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w Dobczynie ok. 138 m2 z działką 550 m2. Budynek pobudowany z cegły ceramicznej, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pasek

Pasek,mazowieckie

280 000 zł110 m² 2 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Działka budowlana o powierzchni 1530 m2 z domkiem wolnostojącym. Dom częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 55 m2. Na parterze znajduje się kuchnia ,łazienka oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pasek

Pasek,mazowieckie

528 000 zł137 m² 3 854,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży atrakcyjny w pełni wykończony dom 137 m2 na dużej działce 1500 m2. Oddany do użytkowania w 2013r., gotowy do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij